XperiaZ Wallpaper

Ücretsiz ekran kağıdı.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.0 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Beautiful World
Ücretsiz xperia z duvar kağıdı.
Sony'nin rengarenk duvar kağıtlarıyla süsleyebileceğiniz android cep telefonlarınızın ekranları hiç olmadığı kadar canlı bir görünüm kazanacak. Uygulama android veri tabanlı cihazlar için üretilmiştir.
 
Canlı duvar, uygulaması bir çok android sürümün son modelleri ve orta sürümleri için özel olarak tasarlanmış hareketli ve durağan görüntüleri arka arkaya sunan bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcılara geniş ekran modülleri için sunulan kareleştirme teması etrafında çeşitli renk seçenekleri ile ekranınıza hareket katacak bir uygulamadır. Uygulama içerisinde, duvar kağıdı aktifleştirme seçenekleri mevcut olup çeşitli hareketlendirme modüllerini seçebilir veya direkt olarak seçtiğiniz görüntüyü aktif duvar kağıdı kullanımına başlayabilirsiniz.
 
Uygulama ücretsiz olup kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Son derce güvenilirdir, hiçbir şekilde virüs içermez reklam atmaz. Kullanmak istediğiniz duvar kağıdına ana sayfa, menü, duvar kağıtları, canlı duvar kağıtları yolunu izleyerek ulaşabilirsiniz. Bu harika duvar kağıtlarını kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Android en çok bilinen renk dalgalarına dokunarak ışıldaması sizin içinde çekici gelecektir tabi ki bunun gibi bir çok wallpaper siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bir an önce indirin ve ekrana her baktığınızda keyfine varın. Daha fazla zaman kaybetmeden sahip olmanızı isterim. 
Daha Fazla Göster
XperiaZ Wallpaper indir